Triada
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Triada

Triada
 
rodiklisIeškotiLatest imagesRegistruotisPrisijungti

 

 Anketa

Go down 
+3
Saviax
HollyFlame
Ai
7 posters
AutoriusPranešimas
Ai

Ai


Pranešimų skaičius : 10
Age : 35
Registration date : 2007-04-18

Anketa Empty
RašytiTemos pavadinimas: Anketa   Anketa Icon_minitimeTr. 04 18, 2007 5:40 pm

1. Ai
2. Ai-
3. 0lv, WC/BD/PRP/OL.
4. Neturiu.
5. Žaidžiu nuo Prelude Beta Test, 95% laiko,kurį skyriau l2, praleidau globale (Hindemith). 76 + sub 6x. Boxed support 6x. Dorf'as 5x. Paskui visą šitą turtą pardaviau (kažkur nuo c4), truputį pabandžiau Paradise ir kurį laiką dabar šviežias buvau.
6. -.


Paskutinį kartą redagavo , Tr. 04 18, 2007 10:09 pm. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
Ai

Ai


Pranešimų skaičius : 10
Age : 35
Registration date : 2007-04-18

Anketa Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Anketa   Anketa Icon_minitimeTr. 04 18, 2007 6:00 pm

Na aš šiaip dabar pažiūrėjau, jog support'o ir taip per akis, tai tuomet galėčiau pasirinktinai kelti OL (nėra nei vieno)/tanką (2 TIKRAI neužteks)/DD (palyginus su support'ais vistiek dar mažokai). Tiesiog, ką patogiau Jum Smile
Atgal į viršų Go down
HollyFlame

HollyFlame


Pranešimų skaičius : 56
Age : 32
Registration date : 2007-04-18

Anketa Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Anketa   Anketa Icon_minitimeTr. 04 18, 2007 7:13 pm

Labai šaunus pasiekimai globale Cool Na mano nuomone karo lauko daktarų ir šventikų (supporto) niekada nebus perdaug, bet čia jau lai gerbiamasis Bicas sprendžia kas geriau būtu klanui Wink
Atgal į viršų Go down
Ai

Ai


Pranešimų skaičius : 10
Age : 35
Registration date : 2007-04-18

Anketa Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Anketa   Anketa Icon_minitimeTr. 04 18, 2007 7:22 pm

Oficialiai aš jau OL Smile
Atgal į viršų Go down
HollyFlame

HollyFlame


Pranešimų skaičius : 56
Age : 32
Registration date : 2007-04-18

Anketa Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Anketa   Anketa Icon_minitimeTr. 04 18, 2007 8:28 pm

Kagi, labai šaunu Wink Jai reikes patarimo žaidžiant už šį nuostabų veikeją rašyk man, gana ilgokai beyond pasaulyje žaidžiau už jį Wink
Atgal į viršų Go down
Ai

Ai


Pranešimų skaičius : 10
Age : 35
Registration date : 2007-04-18

Anketa Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Anketa   Anketa Icon_minitimeTr. 04 18, 2007 10:07 pm

Na, aš esu atviras visiems pasiūlymams Razz
Galbūt, galėtum patarti kokį equip'ą tu dėtumeis c/b/a gr? Na, gal būtent dabar į c gr. Net nežinau, realiai turėčiau gauti pp iš klaniečių. Turiu rengtis iš luxury, nors ten ir nėra nieko gero ol. Kol kas linkstu prie composite set'o ir ds+focus. Kiek žinau, tai didelio MP trūkumo 40-52lv nesijaučia?
Atgal į viršų Go down
Saviax

Saviax


Pranešimų skaičius : 51
Age : 33
Registration date : 2007-04-17

Anketa Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Anketa   Anketa Icon_minitimeTr. 04 18, 2007 10:34 pm

Manau rimtas OL niekada nepamaišys klanui Smile
Atgal į viršų Go down
Saviax

Saviax


Pranešimų skaičius : 51
Age : 33
Registration date : 2007-04-17

Anketa Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Anketa   Anketa Icon_minitimeTr. 04 18, 2007 10:36 pm

Ai rašo:
Na, aš esu atviras visiems pasiūlymams Razz
Galbūt, galėtum patarti kokį equip'ą tu dėtumeis c/b/a gr? Na, gal būtent dabar į c gr. Net nežinau, realiai turėčiau gauti pp iš klaniečių. Turiu rengtis iš luxury, nors ten ir nėra nieko gero ol. Kol kas linkstu prie composite set'o ir ds+focus. Kiek žinau, tai didelio MP trūkumo 40-52lv nesijaučia?
Kadangi klane solo nebus, tai manau tau neprireiks heavy seto ir durklo, kovoms pries monstrus solinant Smile
Atgal į viršų Go down
HollyFlame

HollyFlame


Pranešimų skaičius : 56
Age : 32
Registration date : 2007-04-18

Anketa Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Anketa   Anketa Icon_minitimeKv. 04 19, 2007 7:39 am

Ai rašo:
Na, aš esu atviras visiems pasiūlymams Razz
Galbūt, galėtum patarti kokį equip'ą tu dėtumeis c/b/a gr? Na, gal būtent dabar į c gr. Net nežinau, realiai turėčiau gauti pp iš klaniečių. Turiu rengtis iš luxury, nors ten ir nėra nieko gero ol. Kol kas linkstu prie composite set'o ir ds+focus. Kiek žinau, tai didelio MP trūkumo 40-52lv nesijaučia?

Na kadangi klane busi visada laukiamas partyje, C greidui tavo vietoi imčiau Demon seta (setines pirštines gautum iš coins questo) kadangi pridetu tau +4 INT ir darytum daugiau dmg o tai lygu kad naudotum dreinams mažiau manos... Žinok 40 lvl dar MP trukumo nejauti, bet kai ~58 turi jau visus buffus (išskyrus ww 2) tada MP labai ir labai truksta... O del guno tai manau tiktu Battlemage gunas ( Paagrio staff/ nirvana axe ir t.t.)
Atgal į viršų Go down
Ai

Ai


Pranešimų skaičius : 10
Age : 35
Registration date : 2007-04-18

Anketa Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Anketa   Anketa Icon_minitimeKv. 04 19, 2007 1:32 pm

Na tai aš irgi galvoju pp tokį rinktis, bet vistiek visi 40 narių nesulįs taip greitai. Tuo labiau, kad man buvo pasakyta jog iš luxury rengtis.. Smile

Aš realiai galvojau su heavy + dagger prastumti iki ~52lv, o tuomet demon set įsigyt ir staff (jei pp gausiu:) ).
Atgal į viršų Go down
Gut
Admin



Pranešimų skaičius : 11
Age : 40
Registration date : 2007-04-17

Anketa Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Anketa   Anketa Icon_minitimeKv. 04 19, 2007 3:09 pm

OL be 3% 78lvl buvau. Sp turejau apie 180kk, vistie fuckin cw, cs ir kt nesamones trukde lvl keltis. Mano patirtis - robe, skydas ir ginklas su acumen. Con->valhala->SOM->Arcane mace. Robes karmian,demons->avadon,doom->DC,NM->arcane. As rinkausi robes su didesne m.atk ir aukojau cs del sealu. Skirtumas akivaizdus masinant ar pvp. Dyes dejau -4 men +4 wit, +4dex -4str, +4 con -4str. Kadanfi nenaudojau meele, tai labai gerai buvo. 77lvl self buffed cp lygiai 4k, o hp beveik 4k. Su soul shield p.def virs 1200. Labkai 1vs1 lengvas grobis, dageriukai irgi.
Atgal į viršų Go down
https://triada.forumlt.com
HollyFlame

HollyFlame


Pranešimų skaičius : 56
Age : 32
Registration date : 2007-04-18

Anketa Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Anketa   Anketa Icon_minitimeKv. 04 19, 2007 5:14 pm

Gut rašo:
OL be 3% 78lvl buvau. Sp turejau apie 180kk, vistie fuckin cw, cs ir kt nesamones trukde lvl keltis. Mano patirtis - robe, skydas ir ginklas su acumen. Con->valhala->SOM->Arcane mace. Robes karmian,demons->avadon,doom->DC,NM->arcane. As rinkausi robes su didesne m.atk ir aukojau cs del sealu. Skirtumas akivaizdus masinant ar pvp. Dyes dejau -4 men +4 wit, +4dex -4str, +4 con -4str. Kadanfi nenaudojau meele, tai labai gerai buvo. 77lvl self buffed cp lygiai 4k, o hp beveik 4k. Su soul shield p.def virs 1200. Labkai 1vs1 lengvas grobis, dageriukai irgi.

Hp pataisyk, man rodos 77 pas tavę turetu apie 7k būti o ne kaip tu rašai 4k Razz Pritariu kad lankai ir dageriai lengvas grobis, būdamas 70 lwl užversdavau 78 lankus/dagerius pabufintus propheto, o ka jau kalbet kai gavau empowerį... Pėr cs niekada nešokau sealint priešu, visada tik massiškai atstadinedavau cp nenuiminedamas targeto ir dreinindavau... Žinoma mp tragiškai trukdavo, bet viena bangą galedavau atlaikyti. Galiu pasakyti kad OL visiškai priklausomas nuo klano ~ nuo 62 lwl (nes iki tiek te sugebejau dasolinti), neaktyvus klanas = žuves OL...
Atgal į viršų Go down
Ai

Ai


Pranešimų skaičius : 10
Age : 35
Registration date : 2007-04-18

Anketa Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Anketa   Anketa Icon_minitimeŠt. 04 21, 2007 1:29 pm

Ačiū kas buvo malonūs (1 žmogus). Galit jau mane braukt iš sąrašo. Pamačiau kas per klanas ir supratau, kas yra ta "išgirtoji"beyond'o chebra - gyvenimu nusivylę vaikai, ieškantis prieglobsčio virtualiame pasaulyje, kur niekas nemato jų silpnybių.
Atgal į viršų Go down
Saviax

Saviax


Pranešimų skaičius : 51
Age : 33
Registration date : 2007-04-17

Anketa Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Anketa   Anketa Icon_minitimeŠt. 04 21, 2007 1:34 pm

Jo, o tu gyveni nesidziaugiantis snobas, gl.Parduok rozinius akinius beje.Tai, kad tu pasigyrei, kad zaidei globale, manai cia gali ivedinet tvarka? turim del taves keisti bendravimo stiliu? Manai esi nors 0.01 dalies reiksminga persona, kad galetum ivedinet tvarka? Tu klysti, arba tu pratiniesi prie klano, arba ciuozi is cia.Kapish ?
Atgal į viršų Go down
bicas
Admin



Pranešimų skaičius : 20
Age : 103
Registration date : 2007-04-17

Anketa Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Anketa   Anketa Icon_minitimeŠt. 04 21, 2007 1:41 pm

Sakau, klane snobu ar dar kokiu abrikosu nebus. Nebus tokiu kurie ateje pacia pirma diena ivedines tvarka. Nepatinka ? Leave. Niekas cia jusu nelaiko.
Atgal į viršų Go down
Ai

Ai


Pranešimų skaičius : 10
Age : 35
Registration date : 2007-04-18

Anketa Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Anketa   Anketa Icon_minitimeŠt. 04 21, 2007 2:12 pm

Tai as tvarka ivedineju? Jei man, kaip klanieciui raso "cbb", "eik nx" - cia normalu?
Atgal į viršų Go down
Saviax

Saviax


Pranešimų skaičius : 51
Age : 33
Registration date : 2007-04-17

Anketa Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Anketa   Anketa Icon_minitimeŠt. 04 21, 2007 2:16 pm

Ai rašo:
Tai as tvarka ivedineju? Jei man, kaip klanieciui raso "cbb", "eik nx" - cia normalu?
Jei tu viska priemi, kaip offence - cia tavo beda.Teks priprast prie to, nes cia beyond'as kur forume ir zaidime, dar ne tokie karai vyksta.
Atgal į viršų Go down
Kimštainis

Kimštainis


Pranešimų skaičius : 26
Age : 32
Registration date : 2007-04-18

Anketa Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Anketa   Anketa Icon_minitimeŠt. 04 21, 2007 2:19 pm

Ai rašo:
Tai as tvarka ivedineju? Jei man, kaip klanieciui raso "cbb", "eik nx" - cia normalu?

Gi buvo sakoma, kad išsigąsi į irc kanalą patekęs Rolling Eyes. Atsidarys avalonas ir bus viskas kitaip :]. Bet, šiaip, sėkmės.
Atgal į viršų Go down
http://www.stuffy.puslapiai.lt
Batistas

Batistas


Pranešimų skaičius : 13
Age : 35
Registration date : 2007-04-17

Anketa Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Anketa   Anketa Icon_minitimeŠt. 04 21, 2007 3:26 pm

Ai rašo:
Ačiū kas buvo malonūs (1 žmogus). Galit jau mane braukt iš sąrašo. Pamačiau kas per klanas ir supratau, kas yra ta "išgirtoji"beyond'o chebra - gyvenimu nusivylę vaikai, ieškantis prieglobsčio virtualiame pasaulyje, kur niekas nemato jų silpnybių.
Pasirinkimo teisė tavo. Tik nebūk toks naivus ir nesitikėk, kad dėl tavęs kardinaliai keisim klaną. Esam tokie kokie esam, o, jei viską priėmi už gryną pinigą, tai ieškokis kito klano.
P.S. Cbb, dx, eik nx ir kitos frazės pas mus jau įprastos. Gal tai ir skamba šiurkščiai, bet mes su tuo jau susitaikėm.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Anketa Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Anketa   Anketa Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Anketa
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Anketa
» Anketa
» anketa
» Anketa
» adaus anketa

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Triada :: Norintiems įstoti-
Pereiti į: